Die nächsten Events

Aktulaności hotelu Vulcan
Walentynki tuż… tuż…

Romantyczny klimat oraz pyszne dania z naszej karty z pewnością rozbudzą Wasze zmysły! Specjalnie dla zakochanych stworzyliśmy zestawy w promocyjnych cenach.

 

Serdecznie zapraszamy!
Rezerwacja stolika pod numerem telefonu: +48 667 700 951

Aktulaności hotelu Vulcan
Aktulaności hotelu Vulcan
Aktulaności hotelu Vulcan
Aktulaności hotelu Vulcan
Aktulaności hotelu Vulcan

Do Hotelu VULCAN zlokalizowanego przy ulicy Druckiego-Lubeckiego, poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisku POKOJOWA.

Oczekiwania: gotowość do pracy fizycznej, wysoka kultura osobista, pozytywne nastawienie do pracy i współpracowników, sumienność i uczciwość, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy również w weekendy, umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków: dbanie o czystość w pokojach hotelowych oraz częściach wspólnych.

Oferujemy: zdobycie bezcennego doświadczenia, praca w przyjaznej atmosferze, stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę.

 

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania, a nasza oferta Cię zainteresowała - aplikuj! Być może szukamy właśnie Ciebie. Prosimy o przesyłanie CV w formacie PDF, zatytułowanego imieniem i nazwiskiem oraz opisem stanowiska na mail: bankiety@hotel-vulcan.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: ”Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Z 2002, Nr 101, poz. 923 ze zmianami, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Hotel Vulcan.

Aktulaności hotelu Vulcan